• Penzion Dukát - Kořenov - Jizerské hory
 • Penzion Dukát - Kořenov - Jizerské hory
 • Penzion Dukát - Kořenov - Jizerské hory
 • Penzion Dukát - Kořenov - Jizerské hory
 • Penzion Dukát - Kořenov - Jizerské hory
 • Penzion Dukát - Kořenov - Jizerské hory
 • Penzion Dukát - Kořenov - Jizerské hory
 • Penzion Dukát - Kořenov - Jizerské hory
 • Penzion Dukát - Kořenov - Jizerské hory
Penzion Dukát - Kořenov - Jizerské hory1 Penzion Dukát - Kořenov - Jizerské hory2 Penzion Dukát - Kořenov - Jizerské hory3 Penzion Dukát - Kořenov - Jizerské hory4 Penzion Dukát - Kořenov - Jizerské hory5 Penzion Dukát - Kořenov - Jizerské hory6 Penzion Dukát - Kořenov - Jizerské hory7 Penzion Dukát - Kořenov - Jizerské hory8 Penzion Dukát - Kořenov - Jizerské hory9
 • CS
 • EN
 • DE

Rodinný horský penzion Dukát v Jizerských horách

Nabídka ubytování:

Ubytování Penzion Dukát Kořenov Jizerské hory :
Objekt penzionu se nachází v chráněné krajinné oblasti Jizerské hory v obci Kořenov, která leží v těsném sousedství Krkonoš a hranic s Polskem. Díky své poloze je skvělým místem k zimní i letní dovolené. V blízkém okolí leží známá jizerskohorská a krkonošská zimní střediska, jako jsou Příchovice, Rejdice, Harrachov, Černá Říčka v Desné, Paseky či Rokytnice nad Jizerou a Tanvaldský Špičák 

Penzion Dukát Kořenov ubytování :
Kapacita penzionu  je 17 lůžek + 4 přistýlky, 2 dětské postýlky, židličky, nočníky, vanička na koupání a dětské nádobí. Ubytovat se můžete v 1 dvoulůžkovém, 1 třílůžkovém a 3 čtyřlůžkových pokojích. Na každém pokoji  je vybavená kuchyňka s možností vlastního vaření (mikrovlná trouba, indukční dvouvařič, rychlovarná konvice, lednice, sada nádobí, hrnců atd.). Na každém pokoji je soc. zařízení se sprchovým koutem, TV a Wifi připojení. K dispozici je též místnost pro vaše lyže, kola a pod.. Celý objekt je nekuřácký. Pobyt domácích zvířat není možný. Zdarma k zapůjčení nabízíme boby, sáně a lopaty, které děti mohou využít hned na kopci u penzionu :). V místě je mnoho restaurací, obchod, pošta, bowling atd.

Kořenov ubytování Jizerské hory / Krkonoše penzion Dukát služby :
Společenská místnost s velkou TV, chladničkou na nápoje, kachlovými kamny s příjemným posezením a dětským koutkem s hračkami. K dispozici jsou i stolní společenské hry. V létě venkovní posezení na rozlehlé zahradě s, vlastním bazénem. Dále ohniště, možnost grilování atd.. Parkoviště přímo u objektu celoročně dobře dostupné. Penzion je ideální pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty, soukromou, rodinnou i skupinovou rekreaci.

Dovolená Jizerky Kořenov Penzion Dukát turistika :
Zimní sporty - Pro běžkaře jsou k dispozici kilometry dobře upravených stop. V místě vlek Bavorák (400 m od penzionu), dále v blízkém okolí skiareály jako jsou Harrachov, Rejdice, Příchovice, Černá Říčka v Desné,  Rokytnice nad Jizerou a Tanvaldský Špičák. Okolí penzionu je protkáno množstvím značených turistických cest a udržovaných cyklostezek, které Vás zavedou na nejkrásnější místa Jizerských hor. Turisticky atraktivní je celá okolní oblast, ať již po stránce přírodních scenérií, tak i hodnotných turistických památek. Od Liberce je penzion vzdálen cca 35 km, od města skla a bižuterie Jablonec nad Nisou cca 20 km. Celá oblast je snadno přístupná jak ze SRN, tak i z Polska.

 
 
Kapacita penzionu:
 • Dvoulůžkový pokoj: 1
 • Třílůžkový pokoj: 1
 • Čtyřlůžkový pokoj: 3
Celkem pokojů: 5
Kapacita ubytování: 17
 

Přistýlka : 4

Dětská postýlka : 2

 

Kontakty

Martin Pavlovič

Kořenov 472
468 49 Kořenov
Česká republika

Mobil:

+420 606 571 809

E-mail:
penziondukat@seznam.cz


Web:
www.penziondukat.cz

Sociální sítě a odkazy

Aktuality

Kalendář

16/2/2019–23/2/2019
rezervace celý objekt
23/2/2019–28/2/2019
rezervace pokoj č.1,2,3
1/3/2019–4/3/2019
Rezervace pokoj č. 1,2
1/3/2019–2/3/2019
Rezervace pokoj č. 4
6/3/2019–9/3/2019
Rezervace pokoj č. 4,5

Zobrazit celý kalendář

^