• Penzion Dukát - Kořenov - Jizerské hory
 • Penzion Dukát - Kořenov - Jizerské hory
 • Penzion Dukát - Kořenov - Jizerské hory
 • Penzion Dukát - Kořenov - Jizerské hory
 • Penzion Dukát - Kořenov - Jizerské hory
 • Penzion Dukát - Kořenov - Jizerské hory
 • Penzion Dukát - Kořenov - Jizerské hory
 • Penzion Dukát - Kořenov - Jizerské hory
Penzion Dukát - Kořenov - Jizerské hory1 Penzion Dukát - Kořenov - Jizerské hory2 Penzion Dukát - Kořenov - Jizerské hory3 Penzion Dukát - Kořenov - Jizerské hory4 Penzion Dukát - Kořenov - Jizerské hory5 Penzion Dukát - Kořenov - Jizerské hory6 Penzion Dukát - Kořenov - Jizerské hory7 Penzion Dukát - Kořenov - Jizerské hory8
 • CS
 • EN
 • DE

Rodinný horský penzion Dukát v Jizerských horách

Nabídka ubytování:

Ubytování Penzion Dukát Kořenov Jizerské hory :
Objekt penzionu se nachází v chráněné krajinné oblasti Jizerské hory v obci Kořenov, která leží v těsném sousedství Krkonoš a hranic s Polskem. Díky své poloze je skvělým místem k zimní i letní dovolené. V blízkém okolí leží známá jizerskohorská a krkonošská zimní střediska, jako jsou Příchovice, Rejdice, Harrachov, Černá Říčka v Desné, Paseky či Rokytnice nad Jizerou a Tanvaldský Špičák 

Penzion Dukát Kořenov ubytování :
Kapacita penzionu  je 14 lůžek + 2 přistýlky. Dále vám  nabízíme  dětské postýlky, židličky, nočníky a vaničky na koupání. Ubytovat se můžete v 1 dvoulůžkovém, 1 třílůžkovém, 1 čtyřlůžkovém a 1 pětilůžkovém pokoji. Součástí každého pokoje  je vybavená kuchyňka s možností vlastního vaření (mikrovlná trouba, indukční dvouvařič, rychlovarná konvice, myčka nádobí, lednice s mrazákem, sada nádobí, hrnců, příborů atd.). Každý pokoj má i vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a umyvadlem, vysoušeč vlasů, TV + SAT a Wifi připojení zdarma. Máme zde též místnost pro vaše lyže, kola, kočárky a pod.. Celý objekt je nekuřácký.  V případě potřeby můžete využít i pračku a sušičku. Pobyt domácích zvířat není možný. Zdarma k zapůjčení nabízíme boby, sáně a lopaty, které děti mohou využít hned na kopci u penzionu :). V místě je mnoho restaurací, obchod, bankomat, pošta, bowling atd. Nabízíme možnost  objednat si k pobytu i snídani (viz ceník).

Kořenov ubytování Jizerské hory / Krkonoše penzion Dukát služby :
V přízemí je vám k dispozici společenská místnost s Wifi přopojením, velkou TV (s nabídkou satelitních programů), chladničkou s nealko i alko nápoji, automatem s pěti druhy kávy, mikrovlnou troubou, kachlovými kamny s příjemným posezením. Pro vaši zábavu jsou zde i stolní společenské hry. Pro nejmenší návštěvníky je v prvním patře malý dětský koutek s hračkami, knížkami, pastelkami atd. V létě venkovní posezení na rozlehlé zahradě s vlastním bazénem. Dále ohniště, možnost grilování atd.. Parkoviště přímo u objektu celoročně dobře dostupné. Penzion je ideální pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty, soukromou, rodinnou i skupinovou rekreaci.

Dovolená Jizerky Kořenov Penzion Dukát turistika :
Zimní sporty - Pro běžkaře jsou k dispozici kilometry dobře upravených stop. V místě je vlek Bavorák nebo Lesní chata (oba cca. 400 m od penzionu), dále v blízkém okolí skiareály jako jsou Harrachov, Rejdice, Příchovice, Černá Říčka v Desné,  Rokytnice nad Jizerou a Tanvaldský Špičák. Okolí penzionu je protkáno množstvím značených turistických cest a udržovaných cyklostezek, které Vás zavedou na nejkrásnější místa Jizerských hor. Turisticky atraktivní je celá okolní oblast, ať již po stránce přírodních scenérií, tak i hodnotných turistických památek. Od Liberce je penzion vzdálen cca 30 km, od města skla a bižuterie Jablonec nad Nisou cca 20 km. Celá oblast je snadno přístupná jak ze SRN, tak i z Polska.

 
 
Kapacita penzionu:
 • Pětilůžkový pokoj (s palandou a třemi jednolůžky) č.1
 • Čtyřlůžkový pokoj (s dvojlůžkem a dvěmi jednolůžky) č.3
 • Třílůžkový pokoj (s dvojlůžkem a větším jednolůžkem) č.4
 • Dvoulůžkový pokoj (s dvěmi jednolůžky) č.5
Celkem pokojů: 4
Kapacita ubytování: 14
  

Přistýlka : 2

Dětská postýlka : 3

 

Kontakty

Martin Pavlovič

Kořenov 472
468 49 Kořenov
Česká republika

Mobil:

+420 606 571 809

E-mail:
penziondukat@seznam.cz


Web:
www.penziondukat.cz

Sociální sítě a odkazy

Kalendář

29/1/2021–30/1/2021
Pokoj č.1 - REZERVOVÁNO
29/1/2021–30/1/2021
Pokoj č.3 - REZERVOVÁNO
29/1/2021–30/1/2021
Pokoj č.4 - REZERVOVÁNO
2/2/2021–4/2/2021
Pokoj č.5 - REZERVOVÁNO
5/2/2021–6/2/2021
Pokoj č.3 - REZERVOVÁNO

Zobrazit celý kalendář

^